logo Rezerwuj

Aktywnie w górach

Szlaki górskie

Bukowina Tatrzańska to idealna baza wypadowa do wycieczek na szlaki turystyczne. Trasa do Morskiego Oka, do Doliny Pięciu Stawów czy na bardzo łatwo dostępną dla osób w każdym wieku Rusinową Polanę, to tylko niektóre propozycje.

Termy Bukovina z wodą geotermalną

Bliskość całorocznych basenów termalnych to okazja, by po aktywnym dniu odprężyć się w nasyconych minerałami wodach i zyskać poczucie w pełni wykorzystanego czasu wolnego. Termy Bukovina należą do najnowocześniejszych w Europie, a składniki zawarte w wodzie działają kojąco nie tylko na stan ogólny organizmu i samopoczucia, ale mają szereg właściwości leczniczych.

Spływ Dunajcem

Rzeka Dunajec tworzy w Pieninach niezwykle malowniczy przełom za sprawą licznych zakoli. Trasę spływu można pokonać na klasycznej drewnianej tratwie z flisakami, na kajaku lub na pontonie. Każda z tych form dostarcza niezapomnianych przeżyć.

Wyciagi narciarskie

W niedalekiej odległości od Willi Hyrny znajdą Państwo szereg wyciągów narciarskich: orczykowych i krzesełkowych. Stoki o zróżnicowanym stopniu nachylenia są idealnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących narciarzy, jak i bardziej zaawansowanych miłośników sportów zimowych.

Wypożyczalnia rowerów górskich

Bukowina Tatrzańska to miejsce idealne do organizowania wycieczek rowerowych. W naszym obiekcie znajduje się wypożyczalnia rowerów. Dzięki temu będą Państwo mieli okazję wykorzystać w pełni walory otaczającej nas okolicy.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram
  pfr

  Spółka DOMS spełnia wszystkie warunki związane z otrzymaniem dofinansowania z Tarczy Antykryzysowej.

  © Willa Hyrny 2022

  Created by:jointsystem