Willa Hyrny » Ośrodek przyjazny zwierzętom
logo Rezerwuj

Ośrodek przyjazny zwierzętomUrlop to cudowny czas relaksu i zabawy! Opiekunowie psów i kotów często mają wątpliwości, czy mogą zabrać zwierzę i jak ono poradzi sobie w nowym miejscu.. Mało kto myśli z radością o pozostawieniu ulubieńca w domu na czas urlopu.
Dlatego Willa Hyrny z radością zaprasza całe rodziny wraz z pupilami do naszego Ośrodka na urlop pełen wrażeń i atrakcji.

Życzymy Państwu oraz Państwa zwierzakom udanego pobytu w naszym ośrodku!

Psi savoir vivre w Willi Hyrny

Willa Hyrny jest przyjazny zwierzętom, jednak należy pamiętać, że wśród Gości Ośrodka znajdą się również tacy, którzy za zwierzętami nie przepadają lub zwyczajnie się ich boją. Dlatego w Willi Hyrny obowiązuje kilka zasad, których przestrzeganie uchroni wszystkich Gości przez nieporozumieniami.

Przede wszystkim prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku możliwego kontaktu psa z obcą mu osobą. Na wspólnej przestrzeni (czyli poza pokojem) pies powinien mieć kaganiec i być prowadzonym na smyczy. Zwierząt nie wolno również wprowadzać do restauracji.

REGULAMIN POBYTU ZWIERZĄT

 

Ośrodki zarządzane przez Doms Sp. z o. o. przyjmują Gości wraz ze zwierzętami domowymi.

Goście proszeni są o zgłoszenie przyjazdu ze zwierzęciem już podczas dokonywania rezerwacji pobytu.

 1. Gość zobowiązany jest do poinformowania już na etapie dokonywania rezerwacji o chęci przyjazdu ze zwierzęciem. Jest to konieczność wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu ze zwierzętami.
 2. Pobyt zwierząt na terenie ośrodka wymaga akceptacji upoważnionego pracownika Spółki Doms, która odbywa się na etapie dokonywania rezerwacji pobytu. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem na etapie dokonywania rezerwacji Ośrodek ma prawo odmówić zakwaterowania i zwrotu zadatku. W przypadku stwierdzenia naruszenia powyższego obowiązku poprzez wprowadzenie zaakceptowanego zwierzęcia na teren ośrodka osobie takiej zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 300 zł.
 3. Na terenie ośrodka mogą przebywać tylko zwierzęta domowe – nie agresywne psy i koty. Wykaz ras psów agresywnych na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku: Pit bull terrier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa inu, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski.
 4. Ośrodek ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt chorych lub w trakcie rekonwalescencji.
 5. Właściciel zwierzęcia oświadcza, że zwierzę/ta są zdrowe i nie stanowią zagrożenia dla innych osób i zwierząt. Jest/są odrobaczone oraz posiada/ją aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie.
 6. Zwierzęta powinny przebywać w pokojach. Poza pokojami zwierzęta muszą być wyprowadzane na smyczy i być pod opieką właściciela. W szczególnych przypadkach ośrodek zastrzega sobie prawo wprowadzenia nakazu założenia kagańca.
 7. Niedopuszczalne jest opuszczenie obiektu z pozostawionym bez opieki w pokoju zwierzęciem.
 8. Właściciele zobowiązani są posiadać własne posłanie dla zwierzęcia, w przypadku kotów zobligowani są do posiadania kuwety.
 9. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, przebywanie zwierząt na łóżku i sofach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych w pokoju.
 10. Właściciel zwierzęcia ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia mienia hotelowego i prywatnego innych Gości z winy zwierzęcia.
 11. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. W celu ustalenia dogodnej godziny prosimy o kontakt z obsługą.
 12. W przypadku stwierdzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie ośrodka, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych Gości, upoważniony pracownik spółki DOMS niezwłocznie podejmie kontakt z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, ośrodek zastrzega sobie prawo wejścia personelu do pokoju Gościa, również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i odstawienia zwierzęcia do najbliższego schroniska dla zwierząt. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych działań pokrywa właściciel zwierzęcia.
 13. Właściciele zwierzęcia są odpowiedzialni za zastosowanie się do regulaminu obiektu dotyczącego zachowania ciszy nocnej w ośrodku i niezakłócania spokoju innym Gościom.
 14. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych, rekreacyjnych, wewnętrznego i zewnętrznego placu zabaw dla dzieci.
 15. Właściciel jest zobowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę. Właściciel musi być zaopatrzony w jednorazowe woreczki na zwierzęce odchody.
 16. Właściciel oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w Ośrodkach zarządzanych przez Doms Sp. z o. o. i akceptuje jego zapisy.
 17. Koszt pobytu psa/kota w ośrodku wynosi: 20 zł/doba.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

  © Willa Hyrny 2024

  Created by:jointsystem